Dřevorubce, nebo kulíška?

8. srpna 2016 v 16:02 | Baghíra |  - O pánech
Každou z nás přitahuje něco jinýho. Jedna je na blonďáky, druhá na brunety. Jedna miluje čokoládově hnědý oči, druhá radši modroočka. Jedna zbožňuje vypracovaný postavy bez gramu tuku, jiná dá přednost hubeňourům, nebo pánům, kterým od prvního pohledu chutná. Ale není to jen o zevnějšku...Spousta holek chce mít po boku bodyguarda a ochránce. Drsnýho jak šmirglpapír, házejícího zlý pohledy na každýho, kdo by se jejich princezny chtěl dotknout, nebo se na ní jen podívat. Svalnatýho, se strništěm, a velkýma prackama, který by dokázaly přelomit vejpůl cokoli by jim přišlo do cesty... Jenže když máte dřevorubce vedle sebe venku, tak to sice budí respekt, ale doma v soukromí to může být trochu složitější. Ty jeho velký packy jsou na holčičím těle trochu nešikovný, a hlazení po vlasech nebo zádech se může stát trochu složitou a někdy až nepříjemnou záležitostí, nemluvě o ještě intimnějších činnostech, který zahrnujou ruce a prsty.

A pak tu jsou slečny, který chtějí opak. Něžnýho méďu, co sice nebudí dojem, že by mohl spráskat každýho kolemjdoucího čumila do hranatý kuličky, ale zase bude svojí milovanou všude vodit za ruku, hladit jí po vlasech, šeptat do ucha roztomilý hlouposti, nosit kytky, ráno snídaně do postele, a po dlouhým dni masírovat záda... Jeho kamarádi budou možná trousit vtípky o úbytku testosteronu, ale jemu bude opečovávání jeho slečny dělat nefalšovanou radost, pokud uvidí, že je to vítaný a sem tam oplácený. A i když jeho přístup nebude třeba úplně pochopenej ze strany jeho kamarádů, tak u kamarádek jeho slečny se z něj stane hrdina.

Já už mám zkušenost s oběma typama, a musím říct, že každej má něco do sebe, ale oba mají i nevýhody. S borcem prvního typu jsem se o sebe nikdy nemusela obávat v plným baru, nebo v noci na cestě domů, protože jsem si byla jistá, že by zakročil jakmile by cítil příležitost. Na druhou stranu, občas mi byly jeho tvrdý a hrubý ruce nepříjemný. Druhej typ se do hospodský rvačky nepohrne, a pokud ano, tak pravděpodobně skončí s monoklem a zlomeným nosem on. V noci radši zaplatí taxi, než by riskoval průchod horší čtvrtí. Ale je to mistr v rozmazlování a tulení. Ráno, večer, odpoledne po těžkým dni v práci, kdykoli je ochotnej se s váma na chvíli stulit na postel nebo do křesla a nechat vás zapomenout na starosti a smutky. Jeho rozsah příjemnejch doteků od hlazení, šimrání, škrabkání až po jemný masírování je obdivuhodnej...

Takže dámy, čemu dáváte přednost? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny Johnny | Web | 18. srpna 2016 v 12:45 | Reagovat

A tak, myslím, že je aj dosť iných typov :D

2 Jana Jana | E-mail | Web | 24. ledna 2017 v 8:57 | Reagovat

je pravda, že najít kombinaci tvých dvou typů mužů snad ani nejde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama