Tichá koexistence

18. ledna 2016 v 15:15 | Baghíra |  - Duel
Je to asi největší chyba, co se mi ve vztahu stala. Nebyla to jen moje, nebo jen jeho vina. Prostě jsme si na to tak nějak oba navykli...Trávíte spolu čas, i když vlastně každej sám. Sedíte vedle sebe, jeden u knížky, druhej s mobilem nebo notebookem. Před váma v televizi běží film, ale nevnímáte ho. Když se někdo z vás zvedne a jde si udělat kafe, čaj, nebo něco na zub, nenapadne ho se zeptat, jestli něco nemá přinést i tomu druhýmu. A pokud jo, tak se dočká "cože? Jsem neposlouchal/a" nebo jednoslovný odpovědi "jo/ne".

Je to zabiják všeho. Času, kterej jste si naplánovali jako společnej. Vztahu, protože i když od sebe sedíte půl metru, nebo se i dotýkáte, propast mezi váma se neustále, a rychle rozšiřuje. Nálady, protože i když jste se večer sešli s tím, že jste se na sebe těšili, a třeba byla v plánu i hezká noc, po pár takhle strávenejch hodinách na to sotva dojde.

...

Studenti na vysoký škole (navíc umělecky založený), toho času nazbyt moc nemají. Proto byla dvojnásobně velká škoda, že když jsme si nějakej našli, strávili jsme ho takhle. Vedle sebe, ale vlastně hrozně daleko. Já jsem si četla, blogovala, nebo projížděla oblíbený stránky. On pracoval na dlouho odloženejch věcech. Sotva padlo víc, než pár slov, párkrát jsme se pohladili po ruce nebo ve vlasech, a po nějaký době jsem oznámila, že si jdu lehnout. Pokud měl deadline, pracoval dál. Když usoudil, že práce počká, šli jsme spát spolu. Na sex došlo málokdy, a pokud proběhnul, tak rychle a bez většího zapálení.

...

Takže vás varuju. Nezvykejte si na takový věci. Je to zkratka ke konci.

Baghíra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 10. června 2016 v 18:28 | Reagovat

Bože můj.. ty máš u nás doma skrytou kameru??!!

2 Baghíra Baghíra | Web | 11. června 2016 v 17:22 | Reagovat

[1]: nemám, ale hádám že se to děje často. Je to snadná, pohodlná, velká chyba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama