Plusy a mínusy novýho chlapa

15. prosince 2015 v 23:21 | Baghíra |  - O pánech
Hodně holek dostává růžový brejle v okamžiku, kdy se objeví na obzoru chlap, co by stál nejen za hřích, ale i za vztah. Jenže ono to zas tak sluníčkový není, zvlášť, když má holka ještě v dobrý paměti toho minulýho...Je spousta výhod, který se chtě nechtě vážou jenom k chlapovi, co vás ještě tolik nezná.

- Netuší, jak jsi vypadala před půlrokem. Takže nesrovnává, jestli jsi přibrala nebo zhubla, a nebude tě přemlouvat, ať se zase nabarvíš na černo.

- Za každej sex bude rád. Protože co je nový, to chce furt. A co víc, nebude muset moc přemlouvat, protože to platí pro oba.

- Nehodnotí jestli piješ moc nebo málo. Protože neví, jestli je to tak výjimečně, a nebo pokaždý.

- Nežárlí na kamarády. Protože neví jak vypadaj, nikdy je nepotkal, natož aby tušil, jestli tě třeba nebalej.

- Je pozornej. Snaží si pamatovat všechno, co mu řekneš, protože se o tebe jednoduše zajímá a chce toho vědět co nejvíc. Nosí kytky, kupuje víno, uklízí si bejvák, doprovází na bus, nebo rovnou platí tágo.

- Je ještě chápavej. Takže mu můžeš brečet na rameni kvůli problémům ve škole, v práci, nebo doma. Máš šanci, že ho to ještě bude bavit.

Ale taky to má hromadu nevýhod, u kterejch si možná i zavzpomínáte na toho minulýho:

- Nezná tě. Takže výběr filmu v kině, restaurace na romantickou večeři, nebo dárku na Vánoce může bejt naprostý fiasko. Nemluvě o tom, že může dost tápat i v posteli.

- Ty neznáš jeho. A může tě tudíž čekat nejedna studená sprcha. Chrápe? Je to módní ztroskotanec? Má předpotopní názory? Zaostává v osobní hygieně? Nemá kouska vkusu? Je pořád přilepenej k mobilu? Nebo je to dokonce vegan? A s dárkama taky netušíš, protože neznáš ani oblíbenýho spisovatele, ani kapelu, ani velikost oblečení.

- Představovací kolotoč. Kamarádi, rodiče, sourozenci. A pak příležitostně čím dál širší rodina. To se rovná obrovskýmu počtu příležitostí poznat nějakýho ichtyla, kterýho pak budeš sem tam potkávat dál, nebo si uříznout pořádnej kus ostudy. Nemluvě o tom, že s každým představováním tvojí rodině a kamarádům budeš trnout, co ti všechno řeknou až on půjde na záchod.

- Děláš dámičku. Smrkat, podrbat se ve výstřihu nebo jíst špagety si trofuneš s trochou štěstí po tejdnu. Ale třeba prdět, nebo si u něj doma dojít na velkou, to chce čas. Takže hodně štěstí s překonáváním bolesti a vlastní peristaltiky.

- Malovat nebo nemalovat? To je oč tu běží. Dokud si nejseš jistá, že je to ta pravá láska, kdy se mu nenamalovaná budeš stejně líbit nejvíc, proč riskovat, že ho při pohledu na tvůj obličej bez vrstvy omítky trefí šlak...


Zapomněla jsem na něco?
Baghíra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 1. února 2016 v 18:56 | Reagovat

Smysl tohoto článku nechápu, ale přijde mi pochmurně vtipný :)

2 Baghíra Baghíra | Web | 2. února 2016 v 16:45 | Reagovat

Smyslem bylo hlavně pobavení čtenářů, a možná takový podprahový postesknutí. Takže jestli ti to přijde aspoň trošku vtipný, úkol splněn :)

3 Beautiful sick mind Beautiful sick mind | Web | 10. června 2016 v 18:26 | Reagovat

Já myslim, žes to celkem vystihla =D Začínat znova je na jednu starnu hrozně fajn a osvěžující, ale jsou chvíle, kdy si prostě přeješ být sama sebou a jak ty říkáš, v klidu si doma prdět pod peřinu, což s čerstvým úlovkem zrovne nejde. Prostě chceš udělat dojem a přesvědčit ho, že neudělal chybu, když si tě vybral, to je jasný, ale stejně to vždycky skončí stejně, no ne? =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama