Kopněte si do chlapa...

5. listopadu 2015 v 15:38 | Baghíra |  - O pánech
Je už dávno potvrzený, že pánové jsou naprostý paka v rozpoznávání náznaků, zvlášť pokud jde o náznaky týkající se našich sympatií k nim.


Ne nadarmo se říká "chlapovi nenaznačuj, ten potřebuje kopnout, aby pochopil". Nějaký pomrkávání, dvojsmysly, nedejbože řeč těla - to fakt nezafunguje. A pokud jo, tak na jednoho muže z padesáti.

A je to jasný už od dětství. Co dělá zamilovaná holčička? Dělí se s klukem o svačinu a sladkosti, kreslí mu zasrdíčkovaný obrázky, a když cejtí šanci, vlepí mu pusu na tvář. Tomu se kluk maximálně směje, a při puse řekne "ble". Co dělá zamilovanej kluk? Tahá holčičku za vlasy, čmárá jí do sešitů a bere jí věci. Jak zo toho má chudák holka pochopit, že jí má vlastně rád?

Mám s tím i osobní zkušenost, dvakrát potvrzenou. Ještě na gymplu jsem na dvou pánech vyzkoušela stejnou strategii. Doučování tanečních před maturitním plesem. Když už chlap kejvne na to, aby před slečnou trapčil při učení valčíku, musí to mít nějaký opodstatnění. A taky mělo, jak jsem později zjistila, prej jsem se jim líbila oběma. Ale když došlo na to učení, tolik se soustředili na kroky, že vůbec nevnímali cokoli jinýho. Člověk se snaží, usmívá se, kouká dlouze do očí, při kontrole držení pána sem tam jemně pohladí po ruce nebo rameni... A skončí to tak, že sice mladej pán sklidí úspěch na plese, ale "lektorka" je mrzutá až za roh.

Jenže je to složitý. Samozřejmě, že tu je vždycky možnost to na chlapa vybalit hop nebo trop, jestli se chytne a někam nás pozve. Ale ne každá na to má odvahu, a ne každej chlap na to přistoupí, protože známe svý lidi - oni přece chtěj bejt lovci. Nic naplat, většinou to dopadá tak, že se holka musí setsakra snažit, aby dotyčnýho za pomoci jemný finesy dokopala k tomu, aby jí někam pozval, ale celou dobu si myslel, že to bylo celý v jeho režii. Řeknu vám, občas to jednu přinutí si klást otázky, jestli se na to v půlce procesu nevykašlat.

Baghíra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama